Více zdraví a relaxu pro Vás

Ještě minulý rok byla „maséřina“ pro mně absolutně nelákavá….

Asi tak v lednu na mně na Fb vykoukla reklama na Maderoterapii a když jsem po pár dnech odolávání rozklikla, tak mně velice zaujala – čím?

Víc než nabídkou zmírnění celulitidy tím, že umí rozproudit lymfu, což v dnešní době potřebuje skoro každý a čím je člověk víc nemocný, tím mu právě lymfa víc stagnuje. Takže jsem se hned přihlásila na kurz a hned v únoru v Bratislavě absolvovala…..

Když jsem pak ale chtěla začít v salonku, zjistila jsem, že musím mít i masérský kurz kvůli živnostenskému listu, a tak jsem byla nucena absolvovat další kurz aniž bych tušila jak můj život začne měnit. Už během kurzu mně masírování začalo moc bavit a už jsem spřádala plány jak dám dohromady relaxační sestavu pro klienty, aby si u mně mohli odpočinout od každodenního stresu ještě víc a navíc tím i prospěli svému zdraví.

Asi před 7 lety jsem si dělala kurz na Indickou masáž hlavy, o kterou nebyl velký zájem, protože lidé moc netušili o co jde. Řekla jsem si, že toho využiju, aby si klienti užili blahodárný vliv této masáže a tak jsem spojila indickou masáž hlavy s maderoterapií a masáží rukama a vznikla 90 minutová vysoce antistresová masáž celého těla, která pomůže i s lymfou a odvodem toxinů… A mám úžasné ohlasy i od lidiček, kteří vyzkoušeli už kdeco a moc si tuto kombinaci chválí.

Lea