A to jsem celá já.....

Jmenuji se Lea Ochodnická, bydlím v malé vesničce, kde jsem i vyrůstala a mám 2 dospělé syny. Miluju přírodu a z toho vyplývají i mé koníčky – lyžování, kolo, nordicwalking, cestování.... Celá moje rodina mi je nade vše a tak jsem moc ráda, že mi do cesty přicházejí „věci“ – jak ráda říkám mezi nebem a zemí, pomocí kterých se ze mě stává spokojenější a pohodovější člověk a můžu to vnitřní štěstí předávat dál......

Můj dětský sen

Už od mala jsem toužila stát se kosmetičkou, ale jelikož jsem vycházela s vyznamenáním a v té době byla kosmetička jen učební obor, tak jsem "musela" jít na gympl. Poté jsem bsolvovala jazykovku, ale abych uplatnila jazyk, musela bych zůstat v té době v Praze a to se mi nechtělo. Ale jazyky se hodí stále.....

Takže, když jsem se pak vdala a po revoluci se začaly objevovat rekvalifikační kurzy, tak jsem se nerozmýšlela ani minutu a kosmetický kurz jsem absolvovala. Tuto práci miluji, je to pro mě i po těch 29 letech stále koníček, ale postupem času, jak se vyvíjím já, tak se mění i moje představa pod pojmem kosmetička.

A pokračuju.....

Nejdříve tato profese pro mě bylo kosmetické ošetření 1x měsíčně pro zákaznici, po pár letech jsem začala dělat poradenství v péči o pleť a v líčení. Protože jaký má smysl se jít jednou za čas nechat opečovat, když se pak doma o pleť žena moc nestará – vlastně ani neví proč a neumí to, což se mi hodněkrát potvrdilo.

Zabývala jsem se dlouhou dobu jen tou venkovní vizáží. Poslední dobou už mně to tolik neuspokojovalo a zjistila jsem, že se daleko více soustřeďuji na to, aby si ženy u mně odpočinuly a zrelaxovaly a ta každodenní péče, ze které je pak viditelný výsledek zůstává na nich doma a o tom to vše je.

Rozšířila jsem tedy nabídku služeb o indickou masáž hlavy a o masáže obličeje a trapézu lávovými kameny – dost často mi ženy při ošetření usínaly, protože to je opravdu super relax.

Vyhoření....

Čím dál víc jsem ale začínala pociťovat, že to, co dělám mně čím dál míň uspokojuje a přemýšlela jsem co dál... V pravý okamžik mi přišla do cesty kosmetika Tiande pro zdraví a krásu vyráběná podle starých čínských receptur a tím se mi otočil život o 360 stupňů.

Měla jsem možnost začít pomáhat i jinak, nejen s relaxem, který pořád považuji za hodně důležitý, ale i s různými "bolístkami" těla, protože Tiande si umí účinně poradit s bolestmi různého původu, ale umí také účinně bojovat s nedokonalostmi krásy....

Online podnikání mně neskutečně naplňovalo 2 roky, ale pak jsem zjistila, že mi chybí kontakt s lidmi a vrátila jsem se zpět do salonku.

A něco nového...

Udělala jsem si kurz na Maderoterapii, hlavně kvůli rozhýbání lymfy a poté nuceně i Rekvalifikační kurz na masáže celého těla, bez něhož bych nemohla dělat maderoterapii. Na kurzu masáží jsem zjistila, jak mně to překvapivě baví a začala jsem i masírovat. 

 

Pokud vás tedy z mé nabídky cokoliv oslovilo, ráda vás přivítám v mém salonku

a budu se snažit, abyste si to tady užili a odpočinuli si.

 

„Všem lidem prospívá dopřát čas od času duši uvolnění. Odpočinek obnovuje totiž životní sílu a veselá nálada volna rozežene každý smutek.“

Seneca, římský filozof

Kontakt

Lea Ochodnická

Salon Zdravá krása

Vraclav 66